Výlet s kýlařem do Jilemnice fungl starou čtyřkolkou s proraženou kardankou. Cestou necestou, po oraništi, hledá kudy přes trať železniční. U Vietnamců v té jejich knajpě u rynku probrány ty nejdůležitější otázky života pozemského i nadpozemského.

Ahoj na kopec, příště Tě musím pečlivěji proklepnout ohledně těch tvých potomků. Mám v tom trochu maglajz. Rodinná rada mi k Vánocům špendlírovala elektro koloběžku. Už mi ty na chodníku nebudou tak svádět. To byl asi záměr abych se nedostal do kriminálu. I když je to jen slabý odvar tak má vedle tempomatu, e-break, dojezd ověřený tady v kopcích více než 30km. K nám na kopec se ale musím dvakrát odrazit nebo kousek ji vést. Kocour Eduard

Tak to mile rád vysvětlím, z maglajzu by jsi mohl být rozvrkočen a na el. koloběžce způsobit FÓ PÁ. :-)

Dobrá zpráva a jako jeho výsost budeš mít za to výsadu nezouvat bagančata před dveřmi kuchyně. Sir kocour Eduard se také nežinýruje vyskočit s mokrýma tlapama na kuchyňský stůl. :-)

_____________________________________________________________________________________________________________

Ahoj na kopec, nepojedeš s milostivou čirou náhodou kolem? Jestli ano stavte se na velké kafe. Nikdo v údolí něvaří takové. Kocour Eda

No to mnohokrát děkujeme za pozvání a dám vědět ...nebo zrovna přijedeme. Máme sice slíbený úklid papírů, elektriku na traktoru, tahání dřeva z rybníka - když seženu pilu - ale chvilku třeba vyšpatníme. :-)

Fandova Hoblovka